Bellaby Queen Crossbuck Panel Bed with Mirrored Dresser, Chest and 2 Nightstands
SKU
B331/B10/B1/46/91(2) : PKG004707
- Regular price
- $2,149.00
- Sale price
- $2,149.00
- Regular price
-
$3,109.00 - Unit price
- /per
Sale
Sold out
Adding product to your cart
Bellaby Queen Crossbuck Panel Bed with Mirrored Dresser, Chest and 2 Nightstands
Specifications
Details | Includes panel bed (headboard, footboard and rails), 7-drawer dresser with mirror, 5-drawer chest and two 1-drawer nightstands, Made of engineered wood (MDF/particleboard) and decorative laminate, Wispy white finish over replicated oak grain with authentic touch, Brushed nickel-tone hardware with black edging, Dresser, chest and nightstand with smooth-gliding drawers lined with faux linen laminate, Nightstand with storage cubby; 2 slim-profile USB ports, Power cord included; UL Listed, Mirror attaches to back of dresser, Foundation/box spring required, sold separately; mattress available, sold separately, Safety is a top priority, clothing storage units are designed to meet the most current standard for stability, ASTM F 2057 (ASTM International), Drawers extend out to accommodate maximum access to drawer interior while maintaining safety, Assembly required | |
Code | Bed | |
Color | Whitewash | |
Type | Master Bedroom |
You may also like
-
- Regular price
- $489.00
- Sale price
- $489.00
- Regular price
-
$709.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $879.00
- Sale price
- $879.00
- Regular price
-
$1,269.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $699.00
- Sale price
- $699.00
- Regular price
-
$1,009.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $779.00
- Sale price
- $779.00
- Regular price
-
$1,129.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $439.00
- Sale price
- $439.00
- Regular price
-
$639.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $689.00
- Sale price
- $689.00
- Regular price
-
$989.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $649.00
- Sale price
- $649.00
- Regular price
-
$939.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $799.00
- Sale price
- $799.00
- Regular price
-
$1,149.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $889.00
- Sale price
- $889.00
- Regular price
-
$1,289.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $639.00
- Sale price
- $639.00
- Regular price
-
$919.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $459.00
- Sale price
- $459.00
- Regular price
-
$659.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $579.00
- Sale price
- $579.00
- Regular price
-
$839.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $589.00
- Sale price
- $589.00
- Regular price
-
$859.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $589.00
- Sale price
- $589.00
- Regular price
-
$859.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $249.00
- Sale price
- $249.00
- Regular price
-
$359.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $509.00
- Sale price
- $509.00
- Regular price
-
$739.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $489.00
- Sale price
- $489.00
- Regular price
-
$709.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $249.00
- Sale price
- $249.00
- Regular price
-
$359.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $489.00
- Sale price
- $489.00
- Regular price
-
$709.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,439.00
- Sale price
- $1,439.00
- Regular price
-
$2,089.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $619.00
- Sale price
- $619.00
- Regular price
-
$899.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,309.00
- Sale price
- $1,309.00
- Regular price
-
$1,899.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $619.00
- Sale price
- $619.00
- Regular price
-
$899.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $929.00
- Sale price
- $929.00
- Regular price
-
$1,349.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $849.00
- Sale price
- $849.00
- Regular price
-
$1,219.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,309.00
- Sale price
- $1,309.00
- Regular price
-
$1,899.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $509.00
- Sale price
- $509.00
- Regular price
-
$739.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $339.00
- Sale price
- $339.00
- Regular price
-
$489.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,199.00
- Sale price
- $1,199.00
- Regular price
-
$1,739.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,289.00
- Sale price
- $1,289.00
- Regular price
-
$1,859.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,129.00
- Sale price
- $1,129.00
- Regular price
-
$1,639.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,349.00
- Sale price
- $1,349.00
- Regular price
-
$1,959.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $909.00
- Sale price
- $909.00
- Regular price
-
$1,319.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,069.00
- Sale price
- $1,069.00
- Regular price
-
$1,539.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,069.00
- Sale price
- $1,069.00
- Regular price
-
$1,539.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,529.00
- Sale price
- $1,529.00
- Regular price
-
$2,219.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $319.00
- Sale price
- $319.00
- Regular price
-
$449.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,269.00
- Sale price
- $1,269.00
- Regular price
-
$1,829.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,109.00
- Sale price
- $1,109.00
- Regular price
-
$1,609.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,159.00
- Sale price
- $1,159.00
- Regular price
-
$1,669.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $399.00
- Sale price
- $399.00
- Regular price
-
$579.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,459.00
- Sale price
- $1,459.00
- Regular price
-
$2,119.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $929.00
- Sale price
- $929.00
- Regular price
-
$1,349.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $929.00
- Sale price
- $929.00
- Regular price
-
$1,349.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $689.00
- Sale price
- $689.00
- Regular price
-
$999.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $669.00
- Sale price
- $669.00
- Regular price
-
$969.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $259.00
- Sale price
- $259.00
- Regular price
-
$369.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $799.00
- Sale price
- $799.00
- Regular price
-
$1,159.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out
Use left/right arrows to navigate the slideshow or swipe left/right if using a mobile device